Obiekty Mieszkaniowe

Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje:
1. Budowę domów,
2. Prace brukarskie,
3. Wykończenia wnętrz,
4. Kompleksowe rozbiórki, demontaże i wyburzenia budynków.

1. Przy budowie domów korzystamy z najnowszych dostępnych technologii i materiałów. Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty, nawet te najbardziej nietypowe. Jesteśmy z Państwem od początku budowy domu, pomożemy w wyborze odpowiedniej działki, zajmiemy się formalnościami oraz pozwoleniami od dostawców energii czy wody przez nadzór specjalistów nad budową, aż do oddania gotowej inwestycji.

2. Następną z naszych usług są prace brukarskie. Rozpoczęcie przedsięwzięcia rozpoczynamy od prac przygotowawczych. Jeśli Państwo jako inwestorzy zaakceptują dany projekt, przechodzimy  do etapów montażowych. Podczas pracy szczególną uwagę kładziemy na najważniejszy etap jakim jest układanie kostki brukowej, gdyż od tego zależy żywotność budowanego placu czy parkingu. Nieumiejętne realizowanie kolejnych etapów montażowych może przyczynić się do obniżenia przyczepności czy nieprawidłowe odprowadzanie wody. Dlatego wiemy jak ważne są kwalifikacje naszych pracowników, bo to przekłada się na jakość naszych usług świadczących o całej firmie.

3. Etap wykończeniowy inwestycji jest bardzo ważny, gdyż od niego zależy jak przestrzeń zostanie ostatecznie urządzona. Podczas tego etapu dbamy o właściwa koordynację oraz zaplanowanie kolejnych kroków. Odpowiednie przygotowanie pozwala nam zgrać wszystko zgodnie z harmonogramem, dzięki czemu zaplanowane terminy są dotrzymane, a Państwo nie tracą niepotrzebnie czasu i środków.

4. Panuje mylne przekonanie, że burzenie jest łatwiejsze niż budowa. Jednak biorąc pod uwagę rodzaj danych obiektów, rozbiórka może okazać się naprawdę skomplikowana i czasochłonna. Wszystkie czynności wymienionych usług prowadzimy są zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce. Jesteśmy odpowiedzialny za dopełnienie wszelkich formalności oraz sprawujemy pieczę nad kolejnymi etapami, według odpowiednio zaplanowanego planu. Zapewniamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt stosowany do prac rozbiórkowych, dostosowując odpowiednią technikę do danego rodzaju budynku. Jeśli istnieje taka potrzeba, po wyburzeniu, przygotujemy teren pod nową inwestycję.

Kontakt

Ołtaszyńska 92c/6, 53-034 Wrocław NIP:8961545644 Email:biuro@crea-budownictwo.pl


Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną o zasięgu krajowym, zlokalizowaną w centrum Wrocławia.
Budownictwo to nasza pasja.

© Copyright 2022 - Crea | Projekt: PZDIGITALS